До Клубу приєдналася компанія Авенстон

AVENSTON – українська інжинірингова компанія західного типу, професіонал в управлінні проєктами та будівництві промислових сонячних станцій «під ключ». Компанія професійно працює з сонцем із 2007-го року. Багаторічний унікальний досвід, використання закордонних практик у провадженні інноваційних технологій та сучасних інженерних рішень в проєктуванні, а також сконцентрованість на EPC-послугах дозволяють компанії пропонувати найраціональніші та найефективніші технічні рішення в межах бюджету кожного окремого проєкту, що дозволяє оптимізувати витрати на його реалізацію та отримати найкращі для замовника результати. Відштовхуючись від завдань замовника, AVENSTON завжди дає клієнту більше ніж перелік послуг та обладнання в специфікаціях контрактів.

Ставлячи за мету сталий розвиток та максимально ефективне використання природних ресурсів, Авенстон планує інвестиції в проєкти у сфері відновлювальної енергетики. В центрі уваги проєкти, які в першу чергу пов’язані з використанням сонячної енергії, BESS, геотермальних джерел енергії та інших ВДЕ. Наразі працівники відділу з розвитку бізнесу групи Авенстон ретельно аналізують та відбирають інвестиційні можливості в сфері відновлювальної енергетики, а також формують портфель проєктів на 2021-2025 роки.

Консалтинговий департамент компанії підтримує інституційних та приватних інвесторів. Авенстон – це фінансовий і технічний консультативний центр з бездоганною репутацією. Компанія надає своїм партнерам найкращу пораду та підтримку щодо залучення капіталу та фінансування проєктів. Консультативна бізнес-модель дозволяє зосередитись виключно на досягненні найкращого результату для проєктів компанії та мінімізації ризиків їх виконання.

Інжиніринговий підрозділ Авенстон орієнтований на управління проєктами “під ключ” та впровадження проєктів відновлюваної енергетики. Кваліфікація та багаторічний професійний досвід дозволяють реалізовувати проєкти будь-якої складності. Компанія практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта, метою якого є найбільш ефективне вирішення задач та довгострокове взаємовигідне співробітництво з партнерами.

Сайт: avenston.com